Back to Top

INFORMACE O PRODEJI


Pokud jste si u nás vybrali králíčka, zde naleznete iformace jak vše bude probíhat:
Platba za králíčka probíhá převodem na účet oproti tzn. proformo-faktuře, následně po zaplacení obdržíte fakturu/daňový doklad o platbě, platí se vždy celá částka, splatnost je stanovena na 5 pracovních dní. Pokud králíčka před uplynutím doby nezaplatíte, králíček je pak nabídnut dalšímu zájemci.
Pokud by nastala událost, že by králíček umřel (což se bohužel někdy stane, jsou to přeci jen živá zvířátka) a Vy jste si nevybrali jiného následuje vrácení peněz tzn. - Dobropis k faktuře, kdy Vám bude celá částka za králíčka várcena.
Bez platby na účet je jakékoliv jednání o králíčkovi pouze nezávázné a králíček může být prodaný zájemci.
Ke králíčkovi dostanete: rady do začátku, krmení na které byl zvyklý, výpis předků, očkovací průkaz, očkovací schéma jak králíčka očkovat.
Odběr králíčka je možný nejdříve v 7-mi týdnech (králíčci budou přeléčeni proti kokcidióze, nově také očkujeme na 6ti týdnech proti moru2 - vakcínou Pestorin RHDV-2).

Cena králíčků je stanovena podle kvality každého mláďěte. Cenu najdete u každého králíčka uvedenou.

Odběr králíčků je možný v těchto městech (po dohodě možnost dovozu i jinam [pravidelně jezdíme na výstavy se psy, takže třeba budeme mít cestu k Vám a ušáka vezmeme s sebou]). Po dohodě i jiná města (znám spoustu lidí z různých měst a částí republiku, pokud budete mít zájem můžu s nimi převoz ušáka dohodnout). Praha (pouze stanice metra)
Lány u Kladna
Kladno
Stochov Nové Strašecí
Rakovník
Další města typu Beroun, Příbram, Mělník, Litoměřice, Děčín, Česká Lípa jsou možná pouze po předchozí domluvě.

Nabízíme možnost využít službu Přivez-zvíře (tzn. kurýr pro drobná zvířata). Je nutné počítat že k celkové ceně králíčka, se připočítá i cena za ZOO kurýra, kterou platíte při předání.
Pokud budete chtít králíčka poslat ZOO kurýrem, je nutné zaplatit celou cenu králíčka předem na účet, tak aby peníze dorazily min. den předem než králíček pocestuje ZOO kurýrem, jinak králíčka nikam nepošlu.